פנטהאוז בתל אביב

9 Feb

והיה והפרוטה מצויה בכיסכם, מה תעדיפו- בית צמוד קרקע בתל אביב, או פנטהאוז בתל אביב? לכאורה אלה שני הפכים אך למעשה אלה הן שתי הקצוות של אותו המקל, האפשרויות המפנקות של המעמד הסוציואקונומי הגבוה. אך בואו וניכנס לכמה רגעים אל תוך דילמה מענגת זו. גג, או גינה? להשקיף מלמעלה בריחוק של ציפור, או השתלבות עם הרחוב, כמו הצהרה של “כאן ועכשיו”, ארציות וחיבור עם המרחב.

דירה צמודת קרקע אמנם מקלה את החיים על גנבים, במידה ואינכם מצויידים כראוי, אך גם יושבי פנטהאוז בתל אביב לא ישנים בשקט, שכן הקומות האחרונות הן לעיתים מגנט לגנבים אשר מחפשים את הדיירים האמידים יותר. אך מלבד גנבים, ניתן לדבר על עוברי אורח ו”אורחים” לא קרואים אחרים ללא כוונה פלילית. במקרה זה דיירי בית קרקע נאלצים לארח כאלה לא פעם, ואילו דיירי פנטהאוז בתל אביב פטורים לרוב מתועים שכאלה.

בנושא האהוב של עריכת מסיבות ניתן למצןא ייתרון בשניהם. אירוח בגינה הוא פריבילגיה נהדרת ותהפוך אתכם למארחים מבוקשים בקרב חבריכם…אך אולי לא כמו מסיבה בפנטהאוז בתל אביב. אירוח על הגג באויר הפתוח עם נוף אל גגות העיר הוא עניין שמקפיץ כל אירוע בכמה רמות

לבסוף, נסכים שנחמד מדי פעם להתחבט בשאלות היפוטתיות שכאלה. כמובן שדנו בנושא רק על קצה המזלג אך תוכלו להמשיך ולהפליג מכאן בדמיונכם.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: